top of page

Het Seizoen Begint – Ons Clubhuis Opent Weer haar Deuren!

Beste windsurfers, wingers, suppers, leden van de club,

De lente is in aantocht en dat betekent maar één ding voor onze geliefde windsurfclub: het is tijd om de wind weer te trotseren! We zijn verheugd aan te kondigen dat ons clubhuis vanaf zaterdag 13 april 2024 weer open zal zijn voor al onze leden. Kom langs en geniet van de eerste dagen op het water, of kom gewoon gezellig bijpraten met je medesurfers.


Openingstijden: Vanaf 13 april 2024 zal het clubhuis elke zaterdag en zondag geopend zijn van 13:00 uur tot 19:00 uur.


We kunnen niet wachten om iedereen weer te zien en samen te genieten van het water. Het clubhuis staat klaar met alle voorzieningen voor een perfecte dag op het water. Of je nu komt voor de sport, de sfeer of voor een lekker drankje, het wordt hoe dan ook genieten.

Zet het in je agenda en laten we er samen een fantastisch seizoen van maken!


Met winderige groeten,

Hazewinkel Windsurfing

P.S.: Blijf op de hoogte van alle activiteiten en evenementen door onze website en sociale media kanalen in de gaten te houden.


KOM LANGS


Openingsuren van 13u tot 19u. Ook open op feestdagen.

april  za - zo

mei  wo - za - zo

juni  wo - za - zo

juli  di - wo - do - vr - za - zo

aug  di - wo - do - vr - za - zo

sept  wo - za - zo

 

Openingsuren van 13u tot 18u.

okt  za - zo

79 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page