Memorial Kris - Paddle Out

Maandag vernamen wij het droevige nieuws dat onze ex-voorzitter Kris Baeyens onverwacht overleden is.

Kris is jarenlang voorzitter van onze club geweest en heeft zich sinds de beginjaren steeds ten volle ingezet voor onze club.

Kris was een fervent en passioneel windsurfer die later als bestuurslid onze club steeds een warm hart heeft toegedragen.

Wij willen vanuit het bestuur en onze gehele club onze innige deelneming betuigen aan de familie en vrienden van Kris.


Zaterdag organiseren we een 'paddle out' ter ere van Kris. We gaan met zen allen even samen het water op om stil te staan bij zijn onverwachte overlijden. Samen drijvend op onze surfplank of SUP brengen we zo een eerbetoon aan onze vriend en voormalige voorzitter.


Rust zacht voorzitter

136 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Welkom

Ook niet-leden zijn opnieuw welkom om te genieten van ons wateroppervlak, mits ze komen om te sporten of op uitnodiging van een lid. We kijken er naar uit om jullie allen te verwelkomen. Het spreekt v