top of page

Veilig genieten op het water

  • 12 minuten geleden
  • 1 minuten om te lezen

Bij ons staat één ding altijd voorop: plezier maken op het water op een veilige manier.


We huren onze locatie via Sport Vlaanderen Willebroek, en daar horen natuurlijk ook duidelijke regels bij. Eén van die regels is het zwemverbod.


Dat klinkt misschien streng, maar het heeft alles te maken met veiligheid en respect voor iedereen op het water. De waterplas is diep, er zijn andere watersporters actief, en in het verleden zijn er helaas al ernstige ongevallen gebeurd. Door niet te zwemmen in het diepe, zorgen we samen voor een veilige omgeving voor iedereen.


We begrijpen dat het water op warme dagen heel uitnodigend is. Daarom wordt een beetje aan de kant blijven soms gedoogd, maar echt zwemmen of het diepe ingaan is niet toegestaan. En dat doen we niet zomaar: het helpt om risico’s te vermijden en iedereen zorgeloos te laten genieten van SUP, windsurf, wingfoil en andere activiteiten.


Kortom: veel plezier op het water, maar wel volgens de regels.

Zo houden we het veilig, ontspannen en leuk voor iedereen.




 
 
 

Opmerkingen


BEL

ONS

Tel. 0468033855

BE 0424 062 125

Hazewinkel Windsurfing VZW

Stuyvenbergbaan 9

B-2830 Heindonk (Willebroek)

KOM

LANGS

Openingsuren van 13u tot 19u. 

april  za - zo

mei  za - zo

juni  za - zo

juli  vr - za - zo

aug  vr - za - zo

sept  za - zo

 

Openingsuren van 13u tot 18u.

okt  za - zo

VERTEL

ONS

Het is gelukt, bedankt!

bottom of page