Vergeet je Decathlonkaart niet te linken aan onze club! Delen mag ;-)

Steun onze club, Hazewinkel Windsurfing vzw samen met je vrienden, en koppel je Décathlonkaart aan onze Team Kaart.

Dit kan via deze link        http://bit.ly/HazewinkelWindsurfing ;-) of via onze website www.hazewinkel-windsurfing.be.

Als beloning krijg je éénmalig een cadeaubon van 6 euro van decathlon in je mailbox. Op voorwaarde dat uw klantenkaart nog niet is gelinkt met een andere organisatie. Er wordt niet geraakt aan uw bestaande voordelen.

Deze koppeling biedt heel wat voordelen voor ons. Bij elke aankoopschijf van 2 euro zal (naast uw eigen punten) uw gekozen organisatie 1 cadeaupunt ontvangen.

Nog geen persoonlijke klantenkaart; Gebruik dan deze link


83 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Welkom

Ook niet-leden zijn opnieuw welkom om te genieten van ons wateroppervlak, mits ze komen om te sporten of op uitnodiging van een lid. We kijken er naar uit om jullie allen te verwelkomen. Het spreekt v