Wanneer is het clubhuis open? ππ
- 6 uur geleden
- 1 minuten om te lezen
Hazewinkel Windsurfing vzw is een sportclub die volledig draait op de inzet van vrijwilligers. Daarom werken we met vaste, vooraf gecommuniceerde openingsuren van het clubhuis.
Tijdens die openingsuren is er permanentie aanwezig en kan je terecht voor informatie, een drankje en β volgens beschikbaarheid β de huur van windsurfmateriaal, SUP-boards, wetsuits en zwemvesten.
Buiten de openingsuren
Leden kunnen ook buiten de openingsuren komen genieten van het water en de terreinen, volgens het clubreglement.
Belangrijk om te weten: wanneer het clubhuis gesloten is, is er geen permanentie aanwezig. Er kan dan ook geen materiaal worden gehuurd en de kleedkamers, douches en andere afgesloten voorzieningen zijn niet toegankelijk.
Waarom werkt het zo?
Hazewinkel Windsurfing vzw is geen commercieel verhuurbedrijf met dagelijks personeel of reservaties per tijdslot. Onze clubwerking wordt mogelijk gemaakt door vrijwilligers die in hun vrije tijd het clubhuis openen en watersporters ontvangen.
Daarom vragen we begrip wanneer het clubhuis niet geopend is. Wie graag meehelpt met een permanentie of een andere taak binnen de club, is uiteraard van harte welkom. π
Even samengevat
π Lid met eigen materiaal: varen kan ook buiten de openingsuren
π Clubhuis gesloten: geen permanentie en geen materiaalverhuur
π Materiaal huren: alleen tijdens de gepubliceerde openingsuren en volgens beschikbaarheid
Bekijk voor je vertrek altijd even onze actuele openingsuren en berichten op de website of sociale media. Zo kom je nooit voor verrassingen te staan.
Samen maken onze vrijwilligers van Hazewinkel een warme en actieve watersportclub.





Opmerkingen